Już są! Wyniki Konkursu MAAWsport Liga Okręgowa!!

Po 14 turach Konkursu, podliczeniu wszystkich punktów i losowaniu wśród finalistów – mamy w końcu trzech lauretów, którzy zdobyli Nagrody Główne!

W Konkursie ogółem wzięło udział 199 osób! Cieszymy się, że aż tylu z Was bawiło się razem z nami! Maksymalnie udało się Wam uzyskać 55 punktów, całkiem dobry wynik!

ROZKLAD WYNIKOW 1-14

Większość z Was brała udział tylko w jednej-dwóch turach. Wystarczyło jednak dobrze wytypować przynajmniej jeden wynik meczu w każdej kolejce, aby zebrać minimalną ilość punktów do udziału w losowaniu Nagród Głównych! 30% najlepszych typujących to 66 osób, u których najniższą liczbą punktów było zaledwie 13.

ROZKLAD WYNIKOW 1-14 finalisci

Zgodnie z Regulaminem, przeprowadziliśmy losowanie Nagród Głównych: 500zł, 300zł i 200zł na zakupy w MAAWsport. Poniżej gif, a na naszym facebooku nagranie.

wyniki-final

Wysłaliśmy już e-maile do laureatów – sprawdzajcie uważnie skrzynki pocztowe, aby nie ominąć wielkiej wygranej!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie! Mamy nadzieję, że będziecie się z nami bawić w następnych grach i promocjach! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, uwagi lub propozycje – zostawcie komentarz na blogu lub anonimowo tutaj.

 

Wskazówki odbioru nagród:
  • kwotę na zakupy można wykorzystać w dowolnym sklepie MAAWsport, lub poprzez maawsport.pl : w celu zakupów przez internet, należy wysłać e-mail lub zadzwonić i podać wybrane produkty
  • aby wykorzystać nagrodę w sklepie, należy pokazać e-mail potwierdzający wygraną
  • nagrodę należy wykorzystać za jednym razem, poza sytuacją, gdy wybrane produkty zostaną zamówione dla laureata i będą dostępne w późniejszym terminie
  • czas na wykorzystanie nagrody to maksymalnie do końca lipca 2017 roku

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s